Auto Komis Stargard

Auto Komis Stargard BIKERSCENTER

Od 1998 roku z pasją zajmujemy się sprzedażą samochodów używanych, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór pojazdów osobowych, z wyjątkiem ciężarówek.

Auto Komis Stargard specjalizuje się w autach od rocznika 2010 wzwyż, lecz chętnie przyjmujemy także starsze modele, o ile są w dobrym stanie technicznym.

Skontaktuj się z nami dziś i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz kupić swój wymarzony samochód w Auto Komis Stargard!

Poszukujemy pojazdów wyprodukowanych od 2010 roku, ale z przyjemnością przyjmujemy również dobrze utrzymane starsze modele:

E

samochody osobowe,

E

samochody dostawcze i inne.

Darmowa wycena i bezpłatny dojazd – bez żadnych zobowiązań!

Oferujemy możliwość dojazdu w dowolne miejsce w Stargardzie i całym województwie zachodniopomorskim. Nasz Komis Samochodowy Stargard specjalizuje się w skupie pojazdów od roku produkcji 2010 i starszych modeli utrzymanych w dobrym stanie.

Kładziemy nacisk na pełną satysfakcję klienta podczas każdej transakcji. Komis Samochodowy Stargard wyceniając pojazdy, opiera się na wieloletnim doświadczeniu, zapewniając zadowolenie zarówno nam, jak i naszym klientom.

Lata na rynku

%

Zadowolonych klientów

Skupionych pojazdów

Gotówka od ręki w Komis Aut Stargard

Masz ochotę sprzedać swój samochód bezpiecznie i profesjonalnie za gotówkę? Komis Aut Stargard BIKERSCENTER oferuje rzetelną wycenę oraz uczciwą cenę, satysfakcjonującą zarówno Ciebie, jak i kupującego.

Twoje źródło pojazdów na wysokim poziomie!

Komis Aut Stargard to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki wybór samochodów na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane pojazdy, które spełniają najwyższe standardy jakościowe. Bez względu na Twoje preferencje i potrzeby, zapewniamy, że w naszym komisie znajdziesz idealne auto dla siebie.

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, możesz mieć pewność, że każdy samochód oferowany przez nas jest dokładnie sprawdzony i gotowy do drogi. Sprawdź naszą ofertę już dziś i znajdź swoje idealne źródło pojazdów na wysokim poziomie!

Bezpieczne transakcje w Auto Komis Stargard

Z myślą o Państwa bezpieczeństwie stworzyliśmy skrótowy przewodnik dotyczący prawidłowej sprzedaży i zakupu pojazdów. Aby dokonać transakcji, konieczne są następujące dokumenty:

E

Dowód rejestracyjny pojazdu (Uwaga! Gdy zatrzymany przez Policję trzeba posiadać potwierdzenie zatrzymania).

E

Karta pojazdu (Uwaga! Jeżeli była wydana dla danego pojazdu).

E

Umowa kupna/sprzedaży (Uwaga! Jeżeli dowód rejestracyjny nie jest wystawiony na aktualnego właściciela pojazdu).

E

Tablice rejestracyjne pojazdu.

E

Numer VIN musi być czytelny!

E

Właściciel (Uwaga! Wszyscy współwłaściciele jeżeli wpisani do dowodu rejestracyjnego).

Komis Samochodowy Stargard – zarabiaj z nami!

Za każdą poleconą nam osobę, która zdecyduje się sprzedać swój pojazd, otrzymasz atrakcyjną prowizję. Jej wysokość jest ustalana przez naszych ekspertów Komisu Aut Stargard BIKERSCENTER, zgodnie z wartością skupowanego samochodu, motocykla czy quada.

Prowizja zostanie wypłacona natychmiast po zakończeniu transakcji, tak samo, jak zapłata za pojazd. Nie czekaj! Twoi sąsiedzi, rodzina, przyjaciele… możesz im pomóc, jednocześnie korzystając z tej okazji!