Skup Motocykli Stargard

Skup Motocykli Stargard BIKERSCENTER

Od 1998 roku specjalizujemy się w skupie motocykli zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm oraz korporacji. Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje jednośladów.

Skup Motocykli Stargard nabywa jednoślady od roku produkcji 2010 wzwyż, a także starsze modele, pod warunkiem, że są w dobrym stanie.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz sprzedać swój pojazd w Skup Motocykli Stargard!

Zainteresowani jesteśmy jednośladami wyprodukowanymi od 2010 roku oraz zadbanych starszych modeli:

E

motocykle sportowe,

E

motocykle turystyczne,

E

motocykle choppery,

E

motocykle enduro,

E

motocykle motocross i inne.

Darmowa wycena i bezpłatny dojazd – bez żadnych zobowiązań!

Zapewniamy dojazd w dowolne miejsce w Stargardzie oraz całym województwie zachodniopomorskim. Skup Motorów Stargard nabywa jednoślady od rocznika 2010 wzwyż oraz utrzymane w dobrym stanie starsze modele.

Przy każdej transakcji dbamy o pełne zadowolenie klienta. Nasza wycena pojazdu w Skup Motorów Stargard, opiera się na wieloletnim doświadczeniu, zapewniając satysfakcję obu stron.

Lata na rynku

%

Zadowolonych klientów

Skupionych pojazdów

Skup Motocykli Stargard za gotówkę

Czy zależy Ci na bezpiecznej i profesjonalnej sprzedaży motocykla za gotówkę? Skup Jednośladów Stargard BIKERSCENTER rzetelnie wyceni Twój pojazd i zaproponuje uczciwą cenę, satysfakcjonując zarówno sprzedającego, jak i kupującego.

Szybka sprzedaż, szybka gotówka

Jeśli masz motocykl, którego nie możesz sprzedać, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza oferta umożliwia szybkie pozbycie się pojazdu. Skupujemy jednoślady od rocznika 2010 wzwyż oraz zadbane starsze modele.

Skup Jednośladów Stargard gwarantuje satysfakcję. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania przez telefon i przyjedziemy wycenić motocykl bez żadnych opłat. Posiadamy własny transport, więc umawiamy się i wysyłamy lawetę – problem rozwiązany!

Bezpieczny Skup Jednośladów Stargard

Dla Państwa bezpieczeństwa przygotowaliśmy krótki poradnik dotyczący legalnej sprzedaży i zakupu motocykli. Do przeprowadzenia transakcji potrzebne są:

E

Dowód rejestracyjny pojazdu (Uwaga! Gdy zatrzymany przez Policję trzeba posiadać potwierdzenie zatrzymania).

E

Karta pojazdu (Uwaga! Jeżeli była wydana dla danego pojazdu).

E

Umowa kupna/sprzedaży (Uwaga! Jeżeli dowód rejestracyjny nie jest wystawiony na aktualnego właściciela pojazdu).

E

Tablice rejestracyjne pojazdu.

E

Numer VIN musi być czytelny!

E

Właściciel (Uwaga! Wszyscy współwłaściciele jeżeli wpisani do dowodu rejestracyjnego).

Jak przebiega skup motocykla?

Po wstępnej wycenie motocykla przez telefon i umówieniu się na spotkanie w miejscu odbioru, podpisujemy umowę kupna-sprzedaży na miejscu. Po podpisaniu umowy natychmiast wypłacamy gotówkę za jednoślad. Cały proces można streścić w kilku krokach:

Krok 1

Telefonicznie: cena i miejsce odbioru auta.

Krok  2

Przyjeżdżamy na umówioną godzinę w umówione miejsce.

Krok  3

Oględziny pojazdu i wycena dokonane na miejscu.

Krok 4

Sprawdzenie dokumentów i nr VIN.

Krok 5

Odjazd autem lub też załadunek na lawetę.

Krok 6

Wypełniamy dokumenty (umowa kupna/sprzedaży, wypowiedzenie OC).

Krok 7

Płacimy gotówką za samochód.

Krok 8

Wypłata prowizji dla osoby polecającej, uzależniona od źródła pozyskania klienta.

Zarabiaj ze Skup Motorów Stargard!

Jeśli skierujesz do nas klienta zainteresowanego sprzedażą motocykla, otrzymasz prowizję od transakcji. Wysokość prowizji jest ustalana indywidualnie przez ekspertów Skupu Motocykli Stargard BIKERSCENTER, uwzględniającą wartość skupowanego jednośladu.

Prowizja jest wypłacana natychmiast po transakcji, podobnie jak zapłata za motocykl. Nie zwlekaj! Twoi sąsiedzi, rodzina, dalecy krewni, znajomi… możesz im pomóc, jak i sobie!