Skup Motocykli Szczecin

Skup Motocykli Szczecin BIKERSCENTER

Od 1998 roku zajmujemy się profesjonalnym skupem motocykli, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje jednośladów.

Skup Motocykli Szczecin nabywa motory od roku produkcji 2010 oraz starsze modele, pod warunkiem, że są w dobrym stanie technicznym.

Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj, jak łatwo i szybko możesz sprzedać swój motocykl w Skupie Motocykli Szczecin!

Interesują nas jednoślady produkowane od 2010 roku oraz starannie utrzymane starsze modele:

E

motocykle sportowe,

E

motocykle turystyczne,

E

motocykle choppery,

E

motocykle enduro,

E

motocykle motocross i inne.

Bezpłatna wycena i dojazd – bez zobowiązań!

Zapewniamy transport w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim. Skup Motorów Szczecin nabywa jednoślady od roku 2010 i zadbane starsze modele.

Dbamy o satysfakcję klienta przy każdej transakcji. Nasza wycena oparta jest na długim doświadczeniu w Skup Motorów Szczecin, gwarantując satysfakcję obu stron.

Lata na rynku

%

Zadowolonych klientów

Skupionych pojazdów

Skup Motocykli Szczecin za gotówkę

Zależy Ci na bezpiecznej i profesjonalnej sprzedaży motocykla za gotówkę? Skup Jednośladów Szczecin BIKERSCENTER oferuje rzetelną wycenę Twojego pojazdu oraz proponuje uczciwą cenę. Zadowolenie zarówno sprzedającego, jak i kupującego jest dla nas priorytetem.

Szybka sprzedaż, szybka gotówka

Jeśli posiadasz motocykl, który nie znajduje nabywcy, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza oferta umożliwia szybkie pozbycie się pojazdu. Skupujemy jednoślady od rocznika 2010 wzwyż oraz zadbane starsze modele.

Skup Jednośladów Szczecin zapewnia satysfakcję. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania przez telefon i przyjedziemy wycenić motocykl bez żadnych opłat. Posiadamy własny transport, dzięki czemu umawiamy się i wysyłamy lawetę – problem rozwiązany!

Bezpieczny Skup Jednośladów Szczecin

Z myślą o Państwa bezpieczeństwie przygotowaliśmy krótki poradnik dotyczący legalnej sprzedaży i zakupu motocykli. Aby przeprowadzić transakcję, potrzebne są:

E

Dowód rejestracyjny pojazdu (Uwaga! Gdy zatrzymany przez Policję trzeba posiadać potwierdzenie zatrzymania).

E

Karta pojazdu (Uwaga! Jeżeli była wydana dla danego pojazdu).

E

Umowa kupna/sprzedaży (Uwaga! Jeżeli dowód rejestracyjny nie jest wystawiony na aktualnego właściciela pojazdu).

E

Tablice rejestracyjne pojazdu.

E

Numer VIN musi być czytelny!

E

Właściciel (Uwaga! Wszyscy współwłaściciele jeżeli wpisani do dowodu rejestracyjnego).

Jak przebiega skup motocykla?

Po przeprowadzeniu wstępnej wyceny motocykla przez telefon oraz ustaleniu terminu spotkania w miejscu odbioru, zawieramy umowę kupna-sprzedaży na miejscu. Po podpisaniu umowy natychmiast dokonujemy wypłaty gotówki za jednoślad. Cały proces można streścić w kilku prostych krokach:

Krok 1

Telefonicznie: cena i miejsce odbioru auta.

Krok  2

Przyjeżdżamy na umówioną godzinę w umówione miejsce.

Krok  3

Oględziny pojazdu i wycena dokonane na miejscu.

Krok 4

Sprawdzenie dokumentów i nr VIN.

Krok 5

Odjazd autem lub też załadunek na lawetę.

Krok 6

Wypełniamy dokumenty (umowa kupna/sprzedaży, wypowiedzenie OC).

Krok 7

Płacimy gotówką za samochód.

Krok 8

Wypłata prowizji dla osoby polecającej, uzależniona od źródła pozyskania klienta.

Zarabiaj ze Skup Motorów Szczecin!

Jeśli polecisz nam klienta zainteresowanego sprzedażą motocykla, otrzymasz prowizję od transakcji. Wysokość prowizji jest ustalana indywidualnie przez ekspertów Skupu Motocykli Szczecin BIKERSCENTER, biorąc pod uwagę wartość skupowanego jednośladu.

Prowizja jest wypłacana natychmiast po transakcji, tak samo jak zapłata za motocykl. Nie czekaj! Twoi sąsiedzi, rodzina, dalecy krewni, znajomi… możesz im pomóc, jak i sobie!