Skup Aut Szczecin

Skup aut Szczecin „J.Dudojć” & Skup motocykli Szczecin

Nasza firma SKUP AUT SZCZECIN „J.DUDOJĆ” od 1998 roku zajmuje się skupem motocykli ,samochodów i innych pojazdów od osób prywatnych oraz firm i korporacji. Oferta dotyczy wszystkich pojazdów kołowych.
Skup aut Szczecin kupuje pojazdy od rocznika 2000. Stan techniczny, marka i model nie ma znaczenia.

Skupujemy również samochody zadłużone gdzie przy zakupie spłacamy zadłużenie samochodu, motocykla i eliminujemy Twój problem.

Skupujemy auta całkowicie sprawne jak i również uszkodzone:

E

samochody osobowe,

E

samochody dostawcze,

E

samochody ciężarowe,

E

motocykle, quady, skutery,

E

przyczepy kempingowe, kampery,

E

sprzęt rolniczy itp.

Dojazd i wycena auta gratis bez żadnych zobowiązań

Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie miasta Szczecin, Stargard i całego województwa zachodniopomorskiego, natomiast po motor, quad przyjedziemy w każdy zakątek Polski. Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ” skupuje pojazdy uszkodzone powypadkowe również bez ważnych opłat tyczy się również to motocykli.

Przy każdej transakcji dokładamy wszelkich starań, by Klient sprzedający nam swój pojazd był zadowolony nie mniej niż my. Nasza wycena auta wynikająca z wieloletniego doświadczenia gwarantuje obopólną satysfakcję.

Lata na rynku

%

Zadowolonych klientów

Odkupionych pojazdów

Skupujemy samochody powypadkowe

Masz auto powypadkowe, chcesz je sprzedać to dobrze trafiłeś – Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ wyceni rzetelnie Twój samochód i zaproponuje odpowiednią cenę która będzie satysfakcjonująca dla sprzedającego jak i kupującego.

Skupujemy auta uszkodzone

Jeżeli jesteś posiadaczem auta którego nie możesz sprzedać to dobrze trafiłeś. Nasza oferta skupu aut Szczecin pozwoli Ci w ekspresowym tempie pozbyć się problemu uszkodzonego samochodu. Odkupimy od Ciebie praktycznie każde auto w każdym stanie.

Uszkodzony silnik, uszkodzona skrzynia biegów, samochód nie uruchamia się, zawieszenie uszkodzone to nie problem przyjeżdżamy wyceniamy i kupujemy! Skup samochodów Szczecin „J.DUDOJĆ” gwarantem satysfakcji. Nie zastanawiaj się tylko dzwoń odpowiemy na wszystkie Twoje pytania przez telefon i przyjedziemy wycenić samochód bez opłat. Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ”dysponuje własnym transportem tak więc umawiamy się i przysyłamy lawetę – i po problemie!

Bezpieczny Skup aut Szczecin „J.DUDOJĆ”

Chcąc zadbać o Państwa i Swoje bezpieczeństwo przedstawiamy Państwu mini poradnik jak zgodnie z prawem przeprowadzić sprzedaż czy też zakup auta, motocykla itp. Aby dokonać transakcji potrzebne są:

E

Dowód rejestracyjny pojazdu (Uwaga! Gdy zatrzymany przez Policję trzeba posiadać potwierdzenie zatrzymania).

E

Karta pojazdu (Uwaga! Jeżeli była wydana dla danego pojazdu).

E

Umowa kupna/sprzedaży (Uwaga! Jeżeli dowód rejestracyjny nie jest wystawiony na aktualnego właściciela pojazdu).

E

Tablice rejestracyjne pojazdu.

E

Numer VIN musi być czytelny!

E

Właściciel (Uwaga! Wszyscy współwłaściciele jeżeli wpisani do dowodu rejestracyjnego).

Przebieg skupu auta: gotówka i umowa na miejscu

Po wstępnej wycenie auta podczas rozmowy telefonicznej i umówieniu się na wycenę w miejscu odbioru pojazdu podpisujemy umowę kupna / sprzedaży w miejscu spotkania. Tuż po podpisaniu dokumentów skupu auta wypłacamy gotówką zobowiązanie za samochód, motocykl, quad czy też inną maszynę rolniczą. Cały przebieg transakcji można opisać w kilku kluczowych punktach czyli:

Krok 1

Telefonicznie: cena i miejsce odbioru auta

Krok  2

Przyjeżdżamy na umówioną godzinę w umówione miejsce.

Krok  3

Oględziny na miejscu auta, motocykla czy też quada (wycena na miejscu).

Krok 4

Sprawdzenie dokumentów i nr VIN

Krok 5

Odjazd autem lub też załadunek na lawetę

Krok 6

Wypełniamy dokumenty (umowa kupna / sprzedaży, wypowiedzenie OC)

Krok 7

Płacimy gotówką za samochód (motocykl, quad, maszynę rolniczą).

Krok 8

Ewentualna wypłata prowizji dla osoby polecającej
(uzależnione od źródła pozyskania klienta)

Zarabiaj ze Skup aut Szczecin „J. DUDOJĆ”!

Jeżeli skontaktujesz nas z klientem który chce sprzedać auto my wypłacimy Ci prowizję od transakcji. Za każdym razem wielkość prowizji ustalana jest indywidualnie przez ekspertów Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ” bazując na wysokości zobowiązania za skupowany samochód, motocykl, quad czy tez maszynę rolniczą.

Prowizja wypłacana jest bezzwłocznie po transakcji podobnie jak wypłacana jest należność za pojazd. Nie czekaj! Sąsiad, rodzina, daleka rodzina, znajomi… możesz im pomóc jak i również sobie!