Skup aut Szczecin „J.Dudojć” & Skup motocykli Szczecin

Nasza firma SKUP AUT SZCZECIN „J.DUDOJĆ” od 1998 roku zajmuje się skupem motocykli ,samochodów i innych pojazdów od osób prywatnych oraz firm i korporacji. Oferta dotyczy wszystkich pojazdów kołowych.
Skup aut Szczecin kupuje pojazdy od rocznika 2000. Stan techniczny, marka i model nie ma znaczenia.

Skupujemy auta całkowicie sprawne jak i również uszkodzone:

 • samochody osobowe,
 • samochody dostawcze,
 • samochody ciężarowe,
 • motocykle,quady,skutery,
 • przyczepy kempingowe, kampery,
 • sprzęt rolniczy itp.

Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ”. Skupujemy również samochody zadłużone gdzie przy zakupie spłacamy zadłużenie samochodu, motocykla i eliminujemy Twój problem.

SKUP AUT SZCZECIN „J.DUDOJĆ” – natychmiastowa umowa i gotówka do ręki!

Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ” za każdy pojazd płacimy gotówką i piszemy od razu umowę cała transakcja trwa nie dłużej niż 20 minut!!! Przyjmiemy również Państwa auto/pojazd w rozliczeniu.

Dojazd i wycena auta gratis bez żadnych zobowiazań !!!

Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie miasta Szczecin, Stargard i całego województwa zachodniopomorskiego, natomiast po motor, quad przyjedziemy w każdy zakątek Polski. Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ” skupuje pojazdy uszkodzone powypadkowe również bez ważnych opłat tyczy się również to motocykli.

Przy każdej transakcji dokładamy wszelkich starań, by Klient sprzedający nam swój pojazd był zadowolony nie mniej niż my. Nasza wycena auta wynikająca z wieloletniego doświadczenia gwarantuje obopólną satysfakcję.

SKUP AUT SZCZECIN „J.DUDOJĆ” – pomoc w załatwieniu formalności kredytowych!

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności kredytowych rat, ubezpieczeń itp.

Skupujemy samochody powypadkowe

Masz auto powypadkowe, chcesz je sprzedać to dobrze trafiłeś – Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ wyceni rzetelnie Twój samochód i zaproponuje odpowiednią cenę która będzie satysfakcjonująca dla sprzedającego jak i kupującego.

Skupujemy auta uszkodzone

Jeżeli jesteś posiadaczem auta którego nie możesz sprzedać to dobrze trafiłeś. Nasza oferta skupu aut Szczecin pozwoli Ci w ekspresowym tempie pozbyć się problemu uszkodzonego samochodu. Odkupimy od Ciebie praktycznie każde auto w każdym stanie.

Uszkodzony silnik, uszkodzona skrzynia biegów, samochód nie uruchamia się, zawieszenie uszkodzone to nie problem przyjeżdżamy wyceniamy i kupujemy! Skup samochodów Szczecin „J.DUDOJĆ” gwarantem satysfakcji. Nie zastanawiaj się tylko dzwoń odpowiemy na wszystkie Twoje pytania przez telefon i przyjedziemy wycenić samochód bez opłat. Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ”dysponuje własnym transportem tak więc umawiamy się i przysyłamy lawetę – i po problemie!

Przebieg skupu auta: gotówka i umowa na miejscu

Po wstępnej wycenie auta podczas rozmowy telefonicznej i umówieniu się na wycenę w miejscu odbioru pojazdu podpisujemy umowę kupna / sprzedaży w miejscu spotkania. Tuż po podpisaniu dokumentów skupu auta wypłacamy gotówką zobowiązanie za samochód, motocykl, quad czy też inną maszynę rolniczą. Cały przebieg transakcji można opisać w kilku kluczowych punktach czyli:

 1. Telefonicznie: cena i miejsce odbioru auta.
 2. Przyjeżdżamy na umówioną godzinę w umówione miejsce.
 3. Oględziny na miejscu auta, motocykla czy też quada (wycena na miejscu).
 4. Sprawdzenie dokumentów i nr VIN.
 5. Odjazd autem lub też załadunek na lawetę.
 6. Wypełniamy dokumenty (umowa kupna / sprzedaży, wypowiedzenie OC).
 7. Płacimy gotówką za samochód (motocykl, quad, maszynę rolniczą).
 8. Ew. wypłata prowizji dla osoby polecającej*.

*uzależnione od źródła pozyskania klienta

Bezpieczny Skup aut Szczecin „J.DUDOJĆ”

Bezpieczny Skup Aut Szczecin | Zarabiaj ze skupem aut Szczecin

Chcąc zadbać o Państwa i Swoje bezpieczeństwo przedstawiamy Państwu mini poradnik jak zgodnie z prawem przeprowadzić sprzedaż czy też zakup auta, motocykla itp. Aby dokonać transakcji potrzebne są:

 • Dowód rejestracyjny pojazdu (Uwaga! Gdy zatrzymany przez Policję trzeba posiadać potwierdzenie zatrzymania).
 • Karta pojazdu (Uwaga! Jeżeli była wydana dla danego pojazdu).
 • Umowa kupna/sprzedaży (Uwaga! Jeżeli dowód rejestracyjny nie jest wystawiony na aktualnego właściciela pojazdu).
 • Tablice rejestracyjne pojazdu.
 • Numer VIN musi być czytelny!
 • Właściciel (Uwaga! Wszyscy współwłaściciele jeżeli wpisani do dowodu rejestracyjnego).

Zarabiaj ze Skup aut Szczecin „J.DUDOJĆ”!

Jeżeli skontaktujesz nas z klientem który chce sprzedać auto my wypłacimy Ci prowizję od transakcji. Za każdym razem wielkość prowizji ustalana jest indywidualnie przez ekspertów Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ” bazując na wysokości zobowiązania za skupowany samochód, motocykl, quad czy tez maszynę rolniczą. Prowizja wypłacana jest bezzwłocznie po transakcji podobnie jak wypłacana jest należność za pojazd. Nie czekaj! Sąsiad, rodzina, daleka rodzina, znajomi… możesz im pomóc jak i również sobie!

Zachęcamy do współpracy!

Zapraszamy do skorzystania z oferty Skup Aut Szczecin „J.DUDOJĆ!”

Wykręć nr telefonu 502 011 742 i zadzwoń, a już podczas wstępnej rozmowy dowiesz się jakie widełki cenowe możemy zaproponować za skupowane auto, motocykl czy też quad. Możesz również skorzystać z formularza, za pomocą którego wyślesz do nas zapytanie ofertowe podając dane swojego pojazdu. Po prostu kliknij w poniższy przycisk.

Formularz zgłoszeniowy