Skup Aut Szczecin

Skup Aut Szczecin BIKERSCENTER

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku i specjalizuje się w skupie samochodów zarówno od osób prywatnych, jak i od przedsiębiorstw oraz korporacji. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący wszystkie typy pojazdów osobowych, wyłączając ciężarówki.

Skup Aut Szczecin przyjmuje auta produkowane od 2010 roku. Istnieje również możliwość przyjęcia starszych modeli, pod warunkiem, że są w dobrym stanie technicznym oraz zadbane.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak sprawnie i bezproblemowo możesz sprzedać swój samochód w Skup Aut Szczecin!

Poszukujemy samochodów wyprodukowanych od 2010 roku oraz starannie utrzymanych starszych modeli:

E

samochody osobowe,

E

samochody dostawcze.

Bezpłatna wycena i dojazd – bez zobowiązań!

Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie miasta Szczecin i całego województwa zachodniopomorskiego. Skup Samochodów Szczecin nabywa pojazdy od rocznika 2010 wzwyż, a także starsze modele, pod warunkiem, że są zadbane.

Przy każdej transakcji dokładamy wszelkich starań, by klient sprzedający nam swój pojazd był zadowolony nie mniej niż my. Nasza wycena auta w Skup Samochodów Szczecin wynikająca z wieloletniego doświadczenia gwarantuje obopólną satysfakcję.

Lata na rynku

%

Zadowolonych klientów

Skupionych pojazdów

Skup Aut Szczecin za gotówkę

Czy zależy Ci na bezpiecznej i profesjonalnej transakcji sprzedaży samochodu za gotówkę? Auto Skup Szczecin BIKERSCENTER dokładnie wyceni Twój pojazd, proponując uczciwą cenę, która zadowoli zarówno sprzedającego, jak i kupującego.

Szybka sprzedaż, szybka gotówka

Jeżeli jesteś posiadaczem auta, którego nie możesz sprzedać, to dobrze trafiłeś. Nasza oferta pozwoli Ci w ekspresowym tempie pozbyć się samochodu. Odkupimy praktycznie każde auto od rocznika 2010 wzwyż, a także starsze modele, pod warunkiem, że są zadbane.

Auto Skup Szczecin gwarantuje satysfakcję. Nie zastanawiaj się, tylko zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania przez telefon i przyjedziemy wycenić samochód bez opłat. Dysponujemy własnym transportem, więc umawiamy się i przysyłamy lawetę – i po problemie!

Bezpieczny Auto Skup Szczecin

Z myślą o Państwa bezpieczeństwie, prezentujemy mini poradnik dotyczący legalnej sprzedaży oraz zakupu samochodów. Aby dokonać transakcji, potrzebne są:

E

Dowód rejestracyjny pojazdu (Uwaga! Gdy zatrzymany przez Policję trzeba posiadać potwierdzenie zatrzymania).

E

Karta pojazdu (Uwaga! Jeżeli była wydana dla danego pojazdu).

E

Umowa kupna/sprzedaży (Uwaga! Jeżeli dowód rejestracyjny nie jest wystawiony na aktualnego właściciela pojazdu).

E

Tablice rejestracyjne pojazdu.

E

Numer VIN musi być czytelny!

E

Właściciel (Uwaga! Wszyscy współwłaściciele jeżeli wpisani do dowodu rejestracyjnego).

Jak wygląda przebieg skupu auta?

Po wstępnej wycenie auta podczas rozmowy telefonicznej i umówieniu się na spotkanie w miejscu odbioru pojazdu, podpisujemy umowę kupna/sprzedaży na miejscu. Po jej podpisaniu natychmiast wypłacamy gotówkę za samochód. Cały proces można opisać w kilku kluczowych punktach:

Krok 1

Telefonicznie: cena i miejsce odbioru auta.

Krok  2

Przyjeżdżamy na umówioną godzinę w umówione miejsce.

Krok  3

Oględziny pojazdu i wycena dokonane na miejscu.

Krok 4

Sprawdzenie dokumentów i nr VIN.

Krok 5

Odjazd autem lub też załadunek na lawetę.

Krok 6

Wypełniamy dokumenty (umowa kupna/sprzedaży, wypowiedzenie OC).

Krok 7

Płacimy gotówką za samochód.

Krok 8

Wypłata prowizji dla osoby polecającej, uzależniona od źródła pozyskania klienta.

Zarabiaj ze Skup Samochodów Szczecin!

Jeśli przekażesz nam klienta zainteresowanego sprzedażą samochodu, wypłacimy Ci prowizję od transakcji. Wysokość prowizji jest ustalana indywidualnie przez ekspertów Skupu Aut Szczecin BIKERSCENTER, uwzględniającą wartość skupowanego pojazdu.

Prowizja jest wypłacana natychmiast po transakcji, tak samo jak zapłata za samochód. Nie czekaj! Twoi sąsiedzi, rodzina, dalecy krewni, znajomi… możesz im pomóc, jak i sobie!